Місія МВФ поїхала через "тривожні події" навколо Гонтаревої та ПриватБанка, - Данилюк


Екссекретар РНБО Олександр РНБО вважає, що місія МВФ поїхала з України через ситуацію навколо ПриватБанку та підпалу авто й будинку ексглави НБУ Валерії Гонтаревої

Про це він розповів в інтерв’ю Lb.ua Об этом сообщает kompromatu.com со ссылкой на СМИ.

"Нещодавно в Україні була місія МВФ, вони поїхали без результату — їх турбує ситуація навколо Приватбанку. ... Тривожні події (стали причиною від’їзду місії, — Ред.). Упродовж тижня у колишньої глави НБУ Валерія Гонтаревої спалили спершу машину, потім будинок, пройшли обшуки в Приватбанку", — зазначив Данилюк.

Він додав, що у випадку, коли глава Офісу президента Андрій Богдан під час своєї адвокатської діяльності подавав позови проти України, то довіри не буде.

"Ще момент: якщо глава Адміністрації (Офісу президента, — Ред.), раніше будучи адвокатом, подавав позови проти держави то апріорі довіру нульове", — пояснив Данилюк.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук запевняв, що у від’їзді місії МВФ "немає "зради".

"Група фахівців з МВФ приїжджала до нас, аби обговорити, що буде написано в меморандумі. Вони були у нас 2 тижні, зустрічались із великою частиною державного сектору, банками, вивчали ситуацію, аби розуміти краще, що справді відбувається, адже хочуть закладати в меморандум реальні показники. Вони звідси поїхали планово з позитивним повідомленням, що тривають конструктивні переговори, робота продовжиться протягом декілька тижнів. Це звичайна процедура", — пояснив міністр.

  • 26 серпня в Лондоні Валерію Гонтареву збила машина, ексголову НБУ госпіталізували із серйозними травмами. Британська поліція вважає інцидент нещасним випадком.
  • У ніч на 5 вересня у Києві спалили машину невістки Гонтаревої. Ексголова Нацбанку заявила, що вважає наїзд на неї та спалення машини її невістки повʼязаними подіями.
  • У ніч на 17 вересня, у селищі Гореничі Київської області невідомі спалили будинок, який належить родині Гонтаревої.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/04/misiya_mvf_poyikhala_cherez_quottryvozhni_podiyiquot_navkolo_gontarevoyi_ta_pryvatbanka_danylyuk”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя