У ніч з 6 на 7 липня Івана Купала: Рятувальники нагадують правила поведінки на воді


У ніч з 6 на 7 липня полтавці святкуватимуть Івана Купала. Народні гуляння організовують зазвичай поблизу води. Тому рятувальники закликають всіх бути обережними, суворо дотримуватися правил безпеки на воді, купатися лише на спеціально обладнаних для цього пляжах, не заходити у воду в нетверезому стані! Об этом сообщает 48kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Також нагадують відпочивальникам, що купатися краще вранці або ввечері, коли сонце «лагідне». Температура води має бути не нижчою за 17-19 градусів, у холоднішу воду пірнати небезпечно. Плавати радять не більше 15-20 хвилин. Час збільшувати поступово і не доводити себе до ознобу.

Особливо рятувальники просять батьків не залишати без нагляду дітей під час перебування біля води. Їхня поведінка може бути не передбачувана: небезпечні ігри на водоймах, стрибки з круч та обривів тощо. Пам’ятайте –вода помилок не прощає.

Нагадаємо, з початку року на водоймах області загинуло 38 людей, з них 3 дітей. Минулого року у відповідний період було 28 потопельників.

Нині на території області визначено 74 офіційних місця відпочинку людей на воді.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/07/u-nich-z-6-na-7-lypnia-ivana-kupala-riatuval-nyky-nahaduiut-pravyla-povedinky-na-vodi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя