В Євросоюзі обмежили вартість телефонних дзвінків: не більше 19 євроцентів за хвилину


В країнах ЄС з 15 травня вводять нову максимальну ціну для всіх міжнародних дзвінків і SMS

Про це повідомляє прес-служба Єврокомісії. Об этом сообщает pravdada.in.ua со ссылкой на СМИ.

Абоненти, які телефонують зі своєї країни в іншу країну ЄС, будуть платити максимальну суму 19 євроцентів за хвилину (+ ПДВ) та 6 євроцентів за SMS-повідомлення (+ ПДВ), йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нові правила міжнародних дзвінків усувають значні розбіжності в цінах, які раніше були між державами-членами. У середньому стандартна ціна на фіксований або мобільний дзвінок всередині Євросоюзу була в три рази вище стандартної ціни на внутрішній дзвінок, а стандартна ціна SMS-повідомлення всередині ЄС більш ніж в два рази дорожче, ніж на внутрішній.

Наголошується, що після скасування плати за роумінг в червні 2017 року нові цінові обмеження на міжнародні дзвінки і SMS в ЄС є частиною перегляду правил у масштабах ЄС.

В Єврокомісії посилаються на дослідження Eurobarometer щодо міжнародних дзвінків. Воно показує, що в минулому місяці четверо з десяти респондентів (42%) зв’язувалися з кимось в іншій країні ЄС. 26% респондентів сказали, що вони використовували стаціонарний, мобільний телефон або SMS, щоб зв’язатися з ким-то в іншій країні ЄС.

Зазначається, що правила будуть застосовуватися у всіх 28 країнах Євросоюзу з 15 травня, а у найближчий час також у Норвегії, Ісландії та Ліхтенштейні. Максимальна ціна обмежена тільки для особистого використання, тобто для приватних клієнтів. Бізнес-клієнти виключені з цього цінового регулювання.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/13/v_yevrosoyuzi_obmezhyly_vartist_telefonnykh_dzvinkiv_ne_bilshe_19_yevrocentiv_za_khvylynu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя