Через велику кількість бажаючих потрапити у виконком у засіданні сесії Ужгородської міськради оголошено перерву

Однак, як виявилось під час засідання, бажаючих ще більше — намір записатись у члени виконкому виявило ще кілька осіб, присутніх у залі. Серед них — як ті, що позиціонують себе безпосередніми учасниками революції, так і звичайні мешканці міста, городяни, які навряд щось тямлять в орагнізаційній роботі виконкому.

Ситуація вкрай абсурдна, тим більше, що, як прозвучало на засіданні, спеціальними законодавчими актами чи регламентуючими документами кількість членів виконкому не обмежується.

У сесійній залі під час обговорення зазначеного питання проявилась охлократія у прямій дії. Люди галасували, кандидатам у члени виконкому депутати пропонують представлятись і коротко з трибуни розповідати про себе.

Відтак, зважаючи на напружену ситуацію та кількість бажаючих спробувати "покерувати містом", головуючий на засіданні Віктор Щадей оголосив перерву в засіданні, аби люди мали змогу записатись у списки кандидатів у члени виконкому.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/120582-Cherez-velyku-kilkist-bazhaiuchykh-potrapyty-u-vykonkom-u-zasidanni-sesii-Uzhhorodskoi-miskrady-oholosheno-perervu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя